Інвестиційний фонд III HashKey Capital закрився з обсягом фінансування в $500 млн


6:05 PM, 17 Січня 2023
В Індії запустили організацію, спрямовану на прискорення впровадження блокчейну та Web 3.0 у країні

Незважаючи на триваючий спад на крипторинку, інвестиції продовжують надходити у сферу блокчейну та криптовалют. 17 січня гонконгський глобальний менеджер активів HashKey Capital оголосив про закриття інвестиційного раунду на суму $500 млн для свого FinTech Investment Fund III.

Повідомляється, що фонд направить зібрані кошти на інвестування в інфраструктуру, інструменти та додатки, які допоможуть сприяти масовому впровадженню блокчейну та криптотехнологій.

За словами Сяо Сяо, інвестиційного директора фонду, синергія в просторі Web3 є ключовим фактором для залучення інвесторів.

“Web3 зростає занадто швидко, щоб його можна було ігнорувати. Багато традиційних установ та інтернет-гігантів цікавляться криптовалютою. Деякі з них вчаться брати участь в цій зміні парадигми”. – зазначив Сяо.

Сяо також підкреслив, що інвестиції у фонд створюють легкий вступ до взаємодії з простором Web3, і що фінансові організації можуть розглядати криптовалюту як ще один клас активів для диверсифікації свого портфеля.

Відомо, що заснована в 2018 році, HashKey Capital управляє активами клієнтів на суму понад $1 млрд. Раніше фонд інвестувала в деяких з найбільших гравців галузі, таких як Animoca Brands, Polygon, Moonbeam і Blockdaemon.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!