Боржники збанкрутілої Celsius створили план реорганізації роздрібного та майнінгового бізнесу компанії


15.02.2023
У мережу злили дані клієнтів DeFi-платформи Celsius

Згідно з даними Coindesk, ,оржники збанкрутілої криптолендингової платформи Celsius Network спільно з офіційним комітетом незабезпечених кредиторів і радниками розробили план реорганізації роздрібного і майнінгового бізнесу компанії.

Згідно з джерелом, головним спонсором виступить інвестиційна фірма NovaWulf Digital Management.

Повідомляється, що план узгоджено після проведення всеосяжного процесу продажу, який містив шість пропозицій про купівлю роздрібної платформи і три – щодо майнінгового бізнесу. Боржники обрали NovaWulf, оскільки вона “забезпечує найкращий метод розподілу ліквідних криптоактивів і максимізує вартість неліквідних активів боржників”.

У документі наголошується, що прямі фінансові вкладення з боку NovaWulf у реорганізовану компанію становитимуть $45 млн – $55 млн. Нова публічна компанія буде на 100% належати кредиторам програми Earn і повністю відповідатиме нормативним вимогам. При цьому кредитори першого рівня отримають повернення коштів у розмірі 70%.

Також відомо, що засновники Celsius не увійдуть до топ-менеджменту реорганізованої компанії, більшість членів правління буде обрано комітетом кредиторів.

Нагадаємо, що в грудні 2022 року суд наказав Celsius повернути власникам кастодіальних рахунків $44 млн. Крім того, у ЗМІ повідомлялося про плани Celsius випустити боргові токени для нарахування великим кредиторам. 5 січня генпрокурор штату Нью-Йорк Летиція Джеймс подала позов проти ексглави Celsius Алекса Машинського за обман “сотень тисяч інвесторів на мільярди доларів”.

31 січня Celsius опублікувала список клієнтів, які матимуть право на зняття близько 94% своїх активів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *