BNB Chain спільно з Google Cloud підтримають стартапи Web 3.0


15.09.2022

Платформа блокчейна смарт-контрактів Binance BNB Chain оголосила про початок стратегічного партнерства з Google Cloud. Завдяки спільній ініціативі понад 1 300 учасників екосистеми BNB Chain отримають доступ до хмарних сервісів платформи. Про це повідомляє Coindesk.

Як заявили учасники угоди, стратегічне партнерство дасть змогу підтримати зростання стартапів у сфері Web3 і блокчейна на ранніх стадіях розвитку, а також розкриє можливості для створення базових інфраструктур, хмарних обчислень і програм наставництва.

Понад 1 300 розробників децентралізованих додатків (dApps) отримають доступ до хмарної інфраструктури та різних інструментів Google Cloud. Представники обох платформ упевнені, що це дасть проєктам, які працюють у сфері DeFi, NFT, метавсесвітів та ігор на блокчейні, потужний імпульс до розвитку.

“Google Cloud – впевнений гравець Web2, який встиг реалізувати багато цікавих речей у Web3. Для нас важливо працювати з партнерами, що володіють широким кругозором і схожими поглядами на майбутнє”, – заявила BNB Chain.

Крім того, приблизно 150 стартапів, відібраних для акселератора мережі BNB і програми підтримки прискореного розвитку, стануть учасниками програми Google Cloud Enterprise. У рамках цієї програми компаніям виділяється кредит на два роки для активного розвитку проєктів.

Нагадаємо, що в серпні BNB Chain спільно з освітньою платформою Platzi оголосила про запуск курсу розробки Web3 для 30 000 студентів латиноамериканського регіону.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *