Bitget запустила фонд на $200 млн для захисту криптоінвесторів


01.08.2022
Bitget

Біржа криптовалютних деривативів Bitget, що базується в Сінгапурі оголосила про запуск фонду, призначеного для захисту від зломів і крадіжок криптовалют.

За словами представників Bitget, “Фонд захисту” на суму $200 млн, що складається з 6000 BTC і $80 млн відкритий з метою підвищення довіри інвесторів до криптобірж.

«Фонд захисту допоможе нам пом’якшити побоювання інвесторів та залучити потенційних користувачів. Ми вважаємо, що наша ініціатива спонукає інші централізовані біржі (CEX) вирішити проблеми з підзвітністю і допоможе повернути довіру інвесторів». – йдеться у заяві керуючого директора Bitget Грейсі Чен.

Також повідомляєтсья, що Bitget взяла на себе зобов’язання забезпечувати поповненя фонду протягом наступних трьох років.

Крім цього в Bitget заявили, що боротимуться з незаконною діяльністю, тому впровадив сувору політику KYC і AML, щоб гарантувати, що шахраї не будуть присутні в спільноті Bitget.

Біржа, створена в 2018 році, є однією з найбільш зростаючих бірж деривативів у Південно-Східній Азії. База активних трейдерів Bitget налічує близько 20 000.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *