Біржа Bitstamp вводить абонентську плату для неактивних облікових записів


06.07.2022
Біржа Bitstamp вводить абонентську плату для неактивних облікових записів

Криптовалютна біржа Bitstamp заявила, що абонентську плату буде автоматично введено для акаунтів з активами на суму менше $200, які не здійснювали торгових угод протягом 12 і більше місяців.

Біржа Bitstamp вводить абонентську плату для неактивних облікових записів
Біржа Bitstamp

Можливо, за допомогою цієї комісії керівництво біржі намагається отримати хоч якийсь прибуток на тлі падіння криптовалютного ринку та обсягів торгів. Абонентська плата почне списуватись вже з 1 серпня цього року, а її сума становитиме 10 євро. Цікаво, що з користувачів із США не буде стягуватись комісія.

«Більшість користувачів не торкнуться цієї комісії за неактивність. Ніхто не любить абонентську плату та комісії (і ми теж не любимо!). Проте збереження неактивних облікових записів – це певні витрати. І щоб ми продовжували надавати високоякісні послуги всім нашим клієнтам, ми ухвалили це складне рішення», – сказано в заяві біржі.

Обсяг торгів на криптовалютних біржах у червні цього року становив $622 млрд. Торгові майданчики шукають різноманітні можливості для отримання додаткового доходу. Наприклад, біржа Coinbase ще восени минулого року запустила тестування підписки Coinbase One, яка дозволить обнулити комісії для трейдерів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *