Binance US запустила високоприбутковий стейкінг на Solana та Avalanche


08.06.2022
binance_us_steyking

Binance US, американська філія найбільшої у світі криптовалютної біржі, запропонувала своїм клієнтам послуги зі стейкінгу криптовалюти – крок, який, як очікує компанія, зробить її більш конкурентоспроможною по відношенню до інших американських конкурентів, таких як Coinbase.

Послуги зі стейкінгу тепер доступні американським клієнтам Binance, які володіють будь-якою з семи вибраних криптовалют із функцією proof-of-stake: Binance Coin (BNB), Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Cosmos (ATOM), The Graph (GRT), Livepeer (LPT) та Audius (AUDIO). За даними Twitter-акаунту компанії, у майбутньому буде доступно більше варіантів.

Proof-of-stake – це механізм консенсусу, який використовується в багатьох блокчейн мережах, який вимагає від користувачів заблокувати свої монети для отримання дозволу на валідацію наступного блоку. При перевірці ці користувачі зазвичай отримують винагороду, пов’язану з комісією за транзакцію, зібрану з цього блоку.

Чим більше монет заблоковано користувачами, тим вище їх шанси на підтвердження блоку і, отже, отримання більшої винагороди.

Сервіс Binance US, як і у конкурентів Coinbase та Gemini, дозволяє робити стейкати монети всім охочим, причому ставки варіюються залежно від обраної криптовалюти. Наприклад, компанія обіцяє прибутковість у 6,4% річних на свій токен BNB, але пропонує 18% APY для ставок на Livepeer – децентралізовану мережу потокового відео.

Ці ставки, однак, можуть змінюватися, згідно з “оцінками, які розраховуються на основі середніх ставок, нарахованих за останні 90 днів”, заявила компанія.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *