Binance тимчасово призупинить депозити та зняття криптовалюти Tron


20.06.2022
Binance тимчасово призупинить депозити та зняття криптовалюти Tron

Найбільша у світі криптовалютна біржа Binance у своєму недавньому анонсі заявила, що має намір провести технічне обслуговування гаманця Tron (TRX), починаючи з 23 червня.

У твіті, в якому було розміщено посилання на анонс, не вказано, коли закінчиться технічне обслуговування, але попереджається, що всі депозити та зняття коштів буде припинено до його закінчення.

У повідомленні в блозі уточнюється, що процедура технічного обслуговування триватиме одну годину. Протягом цього часу торгові операції з Tron будуть продовжуватись. Binance не планує робити жодних додаткових заяв щодо початку або закінчення технічної процедури.

Тиждень тому Binance також раптово призупинила введення і виведення засобів біткоїну, заявивши, що проблема була викликана внутрішньоланцюжковою транзакцією, що застрягла. Раніше того дня – 13 червня, ціна біткоїну впала до мінімуму в $23 964, що зараз здається досить високим рівнем, оскільки на момент написання цієї статті BTC торгується на рівні $20 600 після того, як його курс трохи знаходився на рівні $19 259.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *