Binance призупинить банківські перекази в доларах США


07.02.2023
Binance проведе делістинг чотирьох альткоїнів

Критпобіржа Binance оголосила, що тимчасово призупинить банківські перекази в доларах США (USD) з 8 лютого. Жодних інших методів торгівлі це не торкнеться, йдеться у твіті біржі від 6 лютого.

Обмеження торкнуться невеликої частини користувачів, стверджує глава біржі Binance Чанпен Чжао.

“Варто зазначити, що банківські перекази в доларах США використовують тільки 0,01% наших щомісячних активних користувачів. Проте, ми розуміємо, що це все ж таки поганий користувацький досвід”. – написав Чанпен у Twitter.

У компанії не назвали причину припинення банківських переказів у доларах США.

Нещодавно Binance зіткнулася з банківськими проблемами в США. Її партнер по SWIFT-переказах, Signature Bank, заявив 21 січня, що з 1 лютого він буде обробляти угоди тільки користувачів з банківськими рахунками в доларах США на суму понад 100 000 доларів.

Тоді ж Binance заявила, що шукає нового партнера по SWIFT, і угоди з доларами США з використанням кредитних або дебетових карток, як і раніше, будуть прийматися, як і всі угоди SWIFT з використанням інших валют.

Також 1 лютого Binance опублікувала список зі 144 країн, у яких SWIFT-перекази в доларах США любого розміру будуть припинені.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *