Binance Labs запустила крипто-венчурний фонд на суму 500 мільйонів доларів


02.06.2022
binance-labs-zapustyla-krypto-venchurnyj-fond-na-sumu-500-miljoniv-dolariv

Підрозділ венчурного капіталу Binance оголосив про відкриття крипто-венчурного фонду вартістю 500 мільйонів доларів, який інвестуватиме в проекти, що стимулюють впровадження технологій Web3 і блокчейн.

Це перший фонд Binance Labs із зовнішнім капіталом. Фонд отримав інвестиції від DST Global Partners, Breyer Capital та кількох інших великих фондів прямих інвестицій, сімейних офісів та корпорацій.

«Мета щойно закритого інвестиційного фонду полягає в тому, щоб виявити та підтримати проекти та засновників, які мають потенціал для створення та керівництва Web3 серед DeFi, NFT, ігор, Metaverse, соціальних тощо», — сказав Чангпен Чжао, засновник і генеральний директор компанії. Binance.

Binance Labs інвестуватиме в стартапи на трьох різних етапах: інкубації, венчурної діяльності на ранній стадії та на пізній стадії розвитку.

Binance Labs регулярно проводить свою інкубаційну програму і наразі входить у свою четверту когорту з 14 стартапів.

Підприємства на ранній стадії будуть включати «інфраструктуру, DAO, NFT, ігри, Metaverse, соціальні платформи та платформи впровадження криптовалют», тоді як інвестиції на пізній стадії росту призначені для компаній, які хочуть масштабувати або розвивати екосистему Binance як надійного стратегічного партнера.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *