Binance відібрала 12 критпостартапів для п’ятої когорти своєї інкубаційної програми


11:24 AM, 11 Листопада 2022
binance-labs-zapustyla-krypto-venchurnyj-fond-na-sumu-500-miljoniv-dolariv

Binance Labs, венчурний підрозділ і акселератор Binance, відібрав 12 найбільш ефективних криптопроектів для 5-го сезону своєї акселераційної програми. Про це компанія оголосила на офіційному сайті.

Представники криптобіржі заявили, що дванадцять стартапів пройшли “суворий відбір” з сотень заявок, отриманих з різних країн світу.

До числа дванадцяти проектів, відібраних Binance, увійшли:

  • Bracket Labs Group — розробник DeFi деривативів, призначених для спрощення традиційних опцій і структурованих продуктів, щоб краще відповідати поточному ландшафту Web3.
  • DappOS – операційний протокол, який управляє криптоінфраструктурою для користувачів,
  • HANA EVM — віртуальна машина Ethereum (EVM), побудована на основі Move на першому рівні,
  • Kryptoskatt — шведська компанія Web3, створена для впровадження криптовалют в маси,
  • Mind Network — протокол даних, що дозволяє розробникам автоматично обмінюватися даними між сховищами і програмним інтелектом.

До списку проектів також увійшли: Notebook Labs, Ontropy, PIP, Sandbags Protocol, The Harvest, Wallet Guard і zkPass.

У своєму прес-релізі Binance також заявила, що п’ятий сезон її Інкубаційної програми спрямований на розширення можливостей інноваційних блокчейн-проектів для формування майбутнього Web3. Отримавши понад 900 заявок на поточну когорту, компанія стверджує, що це найбільш суперечлива ітерація програми.

Інкубаційна програма Binance Labs – це дворічна та циклічна програма, яка пропонує 8-тижневий навчальний план, адаптований до потреб стартапів. Програма включає в себе ексклюзивні ресурси екосистеми Binance.

Протягом 8-тижневого інкубаційного періоду, за винятком святкових днів, засновники проектів-учасників отримають доступ до спеціальних курсів з Web3 та підприємництва, індивідуальних менторських сесій з галузевими експертами, чатів з лідерами ринку та випускниками інкубатора, галузевого демо-дня з інвесторами, безперервної постінкубаційної підтримки та багато іншого. При цьому Binance не гарантує інвестування у відібрані проекти.

Оголошуючи учасників своєї акселераційної програми, Binance також оголосила про акселераційний проект, який наразі проходить у Парижі. З 7 по 20 листопада Binance Labs розпочинає очні сесії для стартапів у паризькому бізнес-інкубаторі Station F. В Binance стверджують, що обрали цей центр тому, що він є центром для глобальних стартапів.

Крім того, протягом усього двотижневого перебування Binance на Station F будуть проводитися офлайн менторські сесії для експертів галузі та інкубаційних проектів.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!