Binance Labs очолила раунд фінансування стартапу Salus Security


20.09.2022
binance-labs-zapustyla-krypto-venchurnyj-fond-na-sumu-500-miljoniv-dolariv

Binance Labs, інкубатор та інвестиційний підрозділ найбільшої у світі криптовалютної біржі Binance, повідомив, що інвестував нерозкриту суму у стартап Salus Security, який забезпечує аудит смарт-контрактів блокчейна й автоматичне виявлення вразливостей смарт-контрактів.

“У Binance безпека завжди була пріоритетом, і ми постійно шукаємо сервісні проєкти, які пропонують інноваційні рішення в галузі безпеки для розв’язання проблем, з якими наразі стикається екосистема блокчейна”, – заявив Йі Хе, співзасновниця Binance та голова Binance Labs.

Йі Хе, співзасновниця Binance і глава Binance Labs, розповіла Forkast в інтерв’ю, що інвестиційний підрозділ біржі, який управляє активами на суму $7,5 млрд, планує інвестувати в більш ніж 200 проектах.

На думку Йі Хе, важкі економічні умови – це час для визначення перспективних проектів для інвестицій. Binance хоче інвестувати в проєкти Web 3.0, від інфраструктури, додатків і даних до аналітики та безпеки, додала вона.

У червні Binance Labs закрила інвестиційний фонд на $500 млн, до якого входять такі партнери, як інтернет-інвестиційні компанії DST Global Partners і Breyer Capital.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *