Binance інтегрувала свій стейблкоїн BUSD у блокчейни Avalanche і Polygon Networks


19.09.2022
У Binance розкрили склад резервів стейблкоїну BUSD

Binance, найбільша у світі криптовалютна біржа, оголосила про інтеграцію стейблкоїна Binance BUSD у мережі Avalanche і Polygon.

Інтеграція дасть змогу користувачам Binance здійснювати операції з введення та виведення BUSD у мережах Avalanche, Polygon.

“Binance завершила інтеграцію Binance USD (BUSD) в мережі Avalanche і Polygon. Поповнення та виведення BUSD тепер доступні в обох мережах. Користувачі можуть переказувати BUSD через мережі Ethereum, BNB Chain, Avalanche і Polygon”. — про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті Binance.

Теепр Binance буде приймати транзакції BUSD між п’ятьма різними блокчейн-мережами: Ethereum, BNB Smart Chain, Avalanche, BNB Beacon Chain і Polygon.

Binance планує підтримувати більше блокчейнів для використанням BUSD в рамках зусиль по продовженню розширення, зростання і розвитку своєї екосистеми.

Відомо, що стабільна монета Binance BUSD регулюється Департаментом фінансових послуг штату Нью-Йорк (NYDFS) і випускається провайдером Paxos. Згідно з даними Binance, біржа надає послугу прив’язки токенів шляхом блокування BUSD на Ethereum і випуску рівної кількості Binance-Peg BUSD в інших мережах згідно з підтвердженням активів, наданим біржею.

Binance прив’язаний до курсу долара США у співвідношенні 1:1. Це змушує BUSD змінювати свою вартість відповідно до коливань курсу долара США. Стейблкоїн схвалений для торгівлі Департаментом фінансових послуг штату Нью-Йорк.

Paxos, постачальник BUSD, зберігає рівну кількість доларів США на кожен випущений BUSD. Частина доларових резервів, що зберігаються для емісії, знаходиться в американських банках, застрахованих FDIC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *