Binance допоможе владі Камбоджі у розробці криптозаконів


30.06.2022
Binance допоможе владі Камбоджі у розробці криптозаконів

Криптовалютна біржа Binance підписала меморандум про взаємодопомогу з Регулятором цінних паперів та бірж Камбоджі (SERC). Про це повидомляє Сoinquora.

Binance та SERC працюватимуть разом над розробкою нормативних правил для цифрових активів у країні. SERC прагне використовувати технічні знання та досвід Binance у цій галузі для розробки власної правової бази для ринку цифрових активів.

Раніше Binance підписала аналогічні угоди з урядами Казахстану, Дубая та Бермудських островів.

Криптовалюти не регулюються в Камбоджі, і будь-яка неліцензійна діяльність із використанням цих цифрових активів суворо заборонена. Партнерство може бути вирішальним для країни Південної Азії, де будь-яка діяльність, пов’язана з криптовалютою, вважається незаконною з 2018 року.

За минулі роки Азія стала точкою зростання криптовалют. Кілька країн регіону прийняли регулятивний підхід, який підтримує криптовалюти. Таїланд, Сінгапур, Малайзія та Філіппіни розробили прогресивні правила для просування використання криптоактивів у своїх країнах.

Binance приділяє особливу увагу добрим відносинам з регулюючими органами, особливо після її фіаско у 2021 році, коли майже півдюжини країн випустили проти неї попередження щодо недотримання нормативних вимог. З того часу провідна криптовалютна біржа налагоджує свої відносини з регуляторами і за останній рік встановила важливі партнерські відносини з наглядовими органами в таких азіатських країнах, як Таїланд, Малайзія та Сінгапур.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *