Білл Мюррей випустить власну NFT-колекцію на біржі Coinbase


15.07.2022
Білл Мюррей випустить власну NFT-колекцію на біржі Coinbase

Американський актор, письменник і комік Біллі Мюррей, кінозірка фільму «Мисливці за привидами», випустить на бета-версії NFT-маркетплейсу Coinbase унікальну NFT-колекцію.

В офіційному повідомленні Coinbase докладно описується формат колекції та зазначається, що вона «пропонує 1000 NFT, заснованих на 100 історіях з його життя, які містять анекдоти, спостереження, поради, спогади, «Мюррей-ізми» та багато іншого».

“Білл та його син Джексон особисто переглянули, відредагували та схвалили кожен NFT із цієї колекції. Вони тісно співпрацювали з письменником Джоном Резігом над додаванням передісторій до розповідей, які ми всі знаємо та любимо. Понад те, вони поділилися десятками інших історій, про які мало хто чув раніше.” – говориться в анонсі Coinbase.

Каліфорнійський художник, який працює в жанрі абстрактного експресіонізму, Девід Грізл створив “фотореалістичний великоформатний портрет Білла Мюррея, написаний акрилом на полотні”.

Робота буде продана з аукціону у серпні 2022 року разом із дебютним NFT із вищезгаданої колекції. Усі виручені кошти будуть направлені до благодійної організації.

Біллі Мюррей Почав свою кар’єру з комедійного радіошоу The National Lampoon Radio Hour у 1973 році, Мюррей найбільше запам’ятався своїми ролями у вечірньому телешоу Saturday Night Live, а також у фільмах «Мисливці за привидами», «День бабака», «Труднощі перекладу», «Ласкаво просимо до Zомбіленду». » та багатьох інших роботах на екрані.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *