Білл Гейтс розкритикував ринок NFT


15.06.2022
Білл Гейтс розкритикував ринок NFT

Мільярдер Білл Гейтс знову вернувся до критики цифрових активів, назвавши криптовалютні проекти, такі як NFT-токени, містифікацією, “заснованою на теорії великого дурня”, повідомляє Bloomberg.

“Очевидно, що дорогі цифрові зображення мавп значно покращать світ”, – саркастично сказав Гейтс, виступаючи на заході в Берклі, штат Каліфорнія, організованому TechCrunch.

В минулому Гейтс також критикував криптовалюти, сперечаючись з Ілоном Маском в 2021 році з приводу того, чи є біткоїн надто ризикованим для роздрібних інвесторів та чи є екологічна шкоди від майнінгу BTC.

Виступаючи у вівторок як засновник Breakthrough Energy Ventures, кліматичного фонду, який він заснував у 2015 році, Гейтс відзначив складність найму інженерів Силіконової долини для роботи в таких галузях, як хімікати та виробництво сталі, що потребують зниження викидів парникових газів.

На виступі Гейтс також захистив зусилля цифрові банкінги, які він підтримував через свої благодійні фонди. Бізнесмен назвав цю сферу «в сотні разів ефективнішими», ніж криптовалюти.

Біткоїн впав більш ніж на 15% у понеділок і ще на 5,4% у вівторок. На момент написання «цифрове золото» торгується на рівні $21 077.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *