Білі хакери повернули кроссчейн-протоколу Nomad близько 9 млн доларів


03.08.2022
Білі хакери повернули кроссчейн-протоколу Nomad близько 9 млн доларів


За даними аналітичної компанії PeckShield, білі хакери повернули близько $9 млн у криптовалюті на адресу гаманця, що належить кроссчейн-протоколу Nomad.

Нагадаємо, 2 серпня Nomad зазнав експлойту, під час якого білі хакери вивели частину коштів з метою убезпечити їх від розкрадання.

Згідно з Etherscan, 3 серпня на гаманець протоколу, серед інших активів, надійшло 3,75 млн в USDC, 2 млн в USDT та $2 млн у токенах CQT.

Більшість цих коштів надійшла з відомих адрес домену Ethereum Name Service (ENS). Вони входять до 300 гаманців, які брали участь в інциденті. На відміну від зловмисників, білі хакери ставили за мету захист коштів Nomad. Команда проекту вже надала гаманець, звернувшись до білих хакерів із проханням повернути кошти.

Представники Nomad заявили, що працюють із правоохоронними органами та компаніями, які займаються експертизою блокчейну, щоб відстежити хакерів, відповідальних за злом.

В результаті експлойту 2 серпня з протоколу Nomad було виведено понад $190 млн. Розробники ще не встановили вразливість, проте експерти компаній Paradigm та Zellic припустили, що недавнє оновлення одного зі смарт-контрактів Nomad спростило підробку транзакцій, дозволивши користувачам виводити з мосту кошти, які їм не належать.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *