Банк Таїланду проведе тестування з роздрібної торгівлі CBDC


13.06.2023
У Таїланді розпочали підготовку до тестування національної цифрової валюти

Банк Таїланду запуститm в регуляторній пісочниці пілотний проєкт з роздрібної торгівлі цифровою валютою центрального банку (CBDC) вже цього місяця. У ньому візьмуть участь три платіжні провайдери. Проект залучить до 10 000 користувачів. Тестування триватиме до серпня. Про це пише Bangkok Post.

Партнерами центрального банку Таїланду в цьому проекті виступатимуть Bank of Ayudhya (Krungsri), Siam Commercial Bank та сінгапурський провайдер платіжних послуг 2C2P.

Відомо, що кожна з цих організацій створила додаток, що включає в себе гаманець і сканер QR-кодів. Додаток буде доступний для обраних користувачів.

Krungsri залучить до участі в проекті до 2 000 співробітників, а також близько 100 торговців, розташованих навколо штаб-квартири банку. Банк також розширить проект до свого відділення в Плоенчіті.

Пілотний проект Siam Commercial Bank працюватиме так само, як і в Krungsri, за участю персоналу та сусідніх торговців.

ЦБ Таїланду оголосив про запуск пілотного проекту з роздрібної торгівлі CBDC в серпні. Однак спочатку планував запустити його у 2022 році. Наразі Центральний банк не має планів щодо офіційного запуску CBDC.

Банк Таїланду оголосив про розробку оптової CBDC у 2018 році. Тоді фінансова установа взяла участь у проєкті транскордонних платежів mBridge Банку міжнародних розрахунків та проєкті Project Inthanon-Lion Rock з Валютною адміністрацією Гонконгу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *