Артур Хейс не виключає сильнішого падіння біткоїну


15.06.2022
bitcoin-hayes

Bitcoin (BTC) і Ethereum (ETH) знаходяться на межі ще одного масового розпродажу, незважаючи на те, що вони сильно впали в ціні порівняно з рекордними максимумами. Таку думку висловив у Twitter Артур Хейс, колишній генеральний директор біржі BitMEX.

“давайте зосередимося на потоках котированих і некотованих опціонів. Якщо подивитися на біржу Deribit, то більша частина відкритого інтересу становить $20 000 і $1 000 для BTC і ETH відповідно. Ми також можемо припустити, що існують масивні позабіржові структуровані продукти цих цін”. – пише Хейс.

У торгівлі опціонами вартість виконання – це рівень ціни, у якому можуть бути продані базові активи договору, якими в даному випадку є BTC і ETH. За словами Хейса, чим ближче ми підходимо до $20 000 для BTC і $1 000 для ETH, то більше маркет-мейкерів повинні продавати свої запаси монет Bitcoin та Ethereum.

Якщо ці рівні будуть пробиті, Хейс попереджає, що у великих гравців не залишиться іншого вибору, як продавати свої запаси BTC і ETH на спотовому ринку.

“Щодо графіків, вам краще дістати свій молитовник “Господь Сатоші” і сподіватися, що Господь виявить доброту до душі криптовалютних ринків. Тому що якщо ці рівні проб’ють, ви можете вимкнути свій комп’ютер, тому що ваші графіки будуть марними протягом деякого часу. .. Якщо ці рівні будуть пробиті, $20 000 BTC і 1 000 ETH, ми можемо очікувати масивного тиску продажів на спотових ринках, оскільки дилери будуть хеджувати себе. розоритися”. – стверджує Хейс

На момент написання біткоїн продається за $22166, а Ethereum оцінюється в $1221.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *