Аргентинський лоукост Flуbondi представить квитки у вигляді NFT


23.09.2022
Аргентинський лоукост Flуbondi представить квитки у вигляді NFT

Аргентинська авіакомпанія-лоукостер Flybondi вирішила використовувати технологію блокчейна у своїх операціях, оголосивши, що буде випускати квитки у вигляді невзаємозамінних токенів (NFT), з часом розширюючи функціонал їх використання.

Рішення, розроблене компанією Travelx, що займається технологією блокчейн, дасть змогу клієнтам обмінювати, передавати і продавати квитки, змінюючи імена користувачів за три дні до польоту.

Цю можливість реалізовано за допомогою сервісу Binance Pay, що використовує в даному конкретному випадку стейблкоїн USDC. За заявою Travelx, у майбутньому будуть додані й інші стейблкоїни.

Участь технологій Web3 і NFT у таких операціях відкриє для клієнтів вторинні ринки. Крім того, очікується, що цей крок створить нову фазу об’єднання туристичної індустрії та світу нового інтернету веб 3.0, щоб забезпечити набагато гнучкіший досвід для мандрівників, створюючи нові джерела доходу і скорочуючи транзакційні витрати авіакомпаній.

Цього року кількість проєктів, що використовують NFT у своїй діяльності, збільшилася. На початку вересня Європейський союз оголосив про плани щодо використання NFT для захисту інтелектуальної власності та боротьби з контрафактом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *