Анонім придбав доменне ім’я NFTs.com за $15 млн


04.08.2022
Кількість заявок на товарні знаки NFT у США перевищила 4 000 у 2022 році
Обидві сторони поки що залишаються анонімними, але представники сервісу Domainer повідомили, що покупець NFTs.com пов'язаний із кількома проектами із сектору Web3.

Обидві сторони поки що залишаються анонімними, але представники сервісу Domainer повідомили, що покупець NFTs.com пов’язаний із кількома проектами із сектору Web3.

NFTs.com куплено за $15 млн, що робить його найдорожчим доменним ім’ям, про продаж якого повідомлялося цього року.

За даними DomainInvesting, угода пройшла за посередництвом Domainer і GoDaddy для нерозкритого покупця, а Escrow.com сприяв купівлі.

Угода, офіційно оформлена 3 серпня, є найбільшим публічно оголошеним продажем доменних імен за останні кілька років, після покупки в 2019 році Voice.com за $30 млн. Це також найдорожче доменне ім’я, пов’язане з криптовалютами, яке обійшло Eth.com, куплене за $2 млн у 2017 році. Джексон Елсегуд, генеральний менеджер Escrow.com, сказав, що це одна з найбільших угод, пов’язаних із Web3, яку він бачив на платформі.

Продавець NFTs.com також залишається анонімним. У відкритому доступі немає даних про попередні ціни купівлі домену, за винятком ціни в $25 795, зафіксованої на Archive.org наприкінці 2018 року.

Метт Холден, представник GoDaddy, який раніше працював у Domainer, сказав, що доменне ім’я є “феноменальним активом”, оскільки NFT-сектор формує фундамент секторів метавсесвіту та GameFi.

Офіційних планів щодо NFTs.com поки не оголошено. Однак Domainer повідомив, що покупець домену пов’язаний з декількома іншими проектами Web3, включаючи DigitalArtists.com, платформою, що пропонує художникам послуги Web3, що куруються.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *