Аналітики Santiment: обсяг USDT на біржах зріс на 20% за 3 місяці


10.08.2022
Стейблкоін USDT тепер доступний у мережі блокчейну Tezos

За даними аналітиків Santiment, з 9 травня приплив стейблкоїнів Tether (USDT) на біржі збільшився з 19,7% до 42%.

Tether Limited – це найбільший емітент стейблкоїнів на криптовалютному ринку. Стейблкоїн USDT із прив’язкою до долара США посідає третє місце у загальному рейтингу криптовалют із капіталізації з показником $66,55 млрд, згідно з даними CoinMarketCap.

Джерело фото: Coinmarketcap

На думку експертів, цей факт можна розглядати як сигнал, що трейдери почали фіксувати прибуток після відновлення ринку, тобто продавати свої активи за USDT. Також це може бути ознакою «дворічного максимуму купівельної спроможності».

Крім цього, аналітики Santiment виявили фактор, який, ймовірно, вказує на початок бичачої фази Ethereum. За словами експертів, спостерігається зростання пропозиції ETH на провідних біржах. Це пояснюється тим, що трейдери скидали свої запаси на великі біржі під час спаду крипторинка. Аналітики порадили стежити за зниженням обсягів пропозиції на біржових адресах ETH як за бичачим сигналом.

Раніше у Santiment відзначили зниження популярності криптовалют у соцмережах. На їхню думку, це означає, що страх упустити вигоду (FOMO) не торкнувся роздрібних інвесторів, а отже ринки, ймовірно, ще не перегріті.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *