Аналітики повідомили про підвищений інтерес інституціоналів до криптовалют


15.08.2022
криптовалюти

Інституційні інвестори почали проявляти підвищений інтерес до криптовалют, тоді як роздрібні інвестори менш активні на ринку цифрових активів. Про це пишуть журналісти Bloomberg, посилаючись на останні події у галузі.

У виданні відзначили недавнє партнерство BlackRock та Coinbase, яке покликане полегшити інституційним інвесторам вихід на крипторинок, а також новину про те, що хедж-фонд Brevan Howard залучив $1 млрд для свого криптофонду. Ці події відбуваються на тлі відновлення крипторинку. Так, за останній місяць біткоїн зріс на 20%, а Ethereum – на 60%.

На фоні зростання інтересу з боку великих гравців роздрібні інвестори, навпаки, не поспішають повертатися ринку. За даними Coin Metrics, обсяг транзакцій на суму менш ніж $1000 перебуває на рівні середнього річного показника. При цьому кількість BTC на невеликих адресах, де зберігається менше 1 біткоїну, швидко зростає, згідно з інформацією Glassnode. На думку керівника відділу ринкових досліджень Genesis Ноель Ачісон, це говорить про те, що роздрібні інвестори беруть участь в операціях, але поки не в таких масштабах, щоб надати імпульсу ринку.

Фахівець із цифрових даних Cowen Digital Девід Крогер вважає, що саме роздрібні інвестори будуть фундаментальною частиною успіху впровадження криптовалют та блокчейна, а інституціонали стануть наступною стадією зростання.

Раніше інвестиційна компанія BlackRock, під управлінням якої знаходяться активи на суму $10 трлн, запустила приватний спотовий біткоін-траст для інституційних інвесторів із США. У компанії наголосили на значній зацікавленості клієнтів у використанні інвестиційних продуктів на основі першої криптовалюти, незважаючи на різкий спад на ринку цифрових активів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *