Аналітики повідомили про підвищений інтерес інституціоналів до криптовалют


2:14 PM, 15 Серпня 2022
криптовалюти

Інституційні інвестори почали проявляти підвищений інтерес до криптовалют, тоді як роздрібні інвестори менш активні на ринку цифрових активів. Про це пишуть журналісти Bloomberg, посилаючись на останні події у галузі.

У виданні відзначили недавнє партнерство BlackRock та Coinbase, яке покликане полегшити інституційним інвесторам вихід на крипторинок, а також новину про те, що хедж-фонд Brevan Howard залучив $1 млрд для свого криптофонду. Ці події відбуваються на тлі відновлення крипторинку. Так, за останній місяць біткоїн зріс на 20%, а Ethereum – на 60%.

На фоні зростання інтересу з боку великих гравців роздрібні інвестори, навпаки, не поспішають повертатися ринку. За даними Coin Metrics, обсяг транзакцій на суму менш ніж $1000 перебуває на рівні середнього річного показника. При цьому кількість BTC на невеликих адресах, де зберігається менше 1 біткоїну, швидко зростає, згідно з інформацією Glassnode. На думку керівника відділу ринкових досліджень Genesis Ноель Ачісон, це говорить про те, що роздрібні інвестори беруть участь в операціях, але поки не в таких масштабах, щоб надати імпульсу ринку.

Фахівець із цифрових даних Cowen Digital Девід Крогер вважає, що саме роздрібні інвестори будуть фундаментальною частиною успіху впровадження криптовалют та блокчейна, а інституціонали стануть наступною стадією зростання.

Раніше інвестиційна компанія BlackRock, під управлінням якої знаходяться активи на суму $10 трлн, запустила приватний спотовий біткоін-траст для інституційних інвесторів із США. У компанії наголосили на значній зацікавленості клієнтів у використанні інвестиційних продуктів на основі першої криптовалюти, незважаючи на різкий спад на ринку цифрових активів.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!