Аналітики GlassNode назвали 2022 рік найгіршим для крипторинка за всю історію

Декілька факторів сприяли тому, що поточний ведмежий ринок криптовалют став гіршим із коли-небудь зафіксованих, оскільки більшість біткоїн-трейдерів перебувають під лінією прибутковості і продовжують продавати зі збитками. Таку думку висловили аналітики Glassnode у своєму звіті.

«У розпал ведмежого ринку ВТС і EТН торгуються нижче за свої ATH попереднього циклу, що спостерігається вперше в історії». – йдеться у звіті.

Першою і найбільш очевидною ознакою ведмежого ринку є падіння спотової ціни біткоїну (BTC) нижче 200-денної ковзної середньої та ще більш екстремального сценарію — 200-тижневої ковзної середньої. Щоб підкреслити, наскільки рідкісні рівні цін, Glassnode показав, що під час ведмежого ринку 2022 року ВТС впав нижче половини рівня 200-денної ковзної середньої.

Джерело: Glassnode.com

Glassnode також продемонстрував, що падіння нижче за позначку 0,5 множника Майєра (ММ) є надзвичайно рідкісним випадком, якого не було з 2015 року. ММ враховує зміни ціни вище та нижче 200-денної ковзної середньої, щоб показати умови перекупленості чи перепроданості.

«Лише 84 із 4160 торгових днів (2%) зафіксували значення закриття ММ нижче 0,5. Вперше в історії цикл 2021-2022 років зафіксував нижче значення MM (0,487), ніж мінімум попереднього циклу (0,511)». – пишуть аналітики.

Підтвердженням серйозності поточних ринкових умов є падіння спотової ціни нижче за ціну реалізації, що змушує трейдерів все частіше продавати свої монети зі збитком. Glassnode зазначив, що такий каскадний ефект «типовий для ведмежих ринків та ринкових капітуляцій».

Glassnode зазначає, що випадки, коли спотові ціни торгуються нижче за ціну реалізації, рідкісні, зазначивши, що це лише втретє за останні шість років і вп’яте з моменту запуску ВТС у 2009 році:

«Спотові ціни нині торгуються зі знижкою 11,3% до ціни реалізації, що означає, що середній учасник ринку зараз зазнає збитків у своїй позиції». – йдеться у звіті.

Рідкісність цієї події ілюструється моделлю Glassnode, яка показує, що лише у 13,9% усіх торгових днів біткоїна спостерігалося падіння спотових цін нижче за ціни реалізації.

Джерело: Glassnode.com

Ці умови посилюються тим, що інвестори фіксують свої збитки на найбільшій по ринковій капіталізації криптовалюті. Коли біткойн впав нижче за позначку $20 000 у червні 2022 року, в Glassnode заявили, що інвестори BTC зафіксували «найбільший щоденний реалізований збиток у доларах за всю історії»

«Інвестори в сукупності зафіксували збиток у розмірі -$4,234 млрд за один день, що на 22,5% більше попереднього рекорду в -$3,457 млрд, встановленого в середині 2021 року». – пишуть аналітики Glassnode.

Враховуючи всі негативні показники, Glassnode вважає, що ринок перебуває у розпалі події капітуляції. За данними Cointelegraph, майнери почали продавати свої запаси, що є ще одним показником того, що відбулася капітуляція. Такі події часто позначають нижній ціновий діапазон циклу.

За даними Coinmarketcap, BTC наразі впав на 70% порівняно з максимумом листопада 2021 року та торгується на рівні $21 415.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Експерт прогнозує зростання вартості біткоїна до $12,5 млн

Засновник криптоінвестиційної компанії Parallax Digital Роберт Брідлав під час...

У Сенаті США розробили законопроєкт для захисту криптовалютних бірж від SEC

Документ спрямований на забезпечення нормативної ясності щодо основних проблем, з якими стикаються платформи

Співзасновник Ethereum назвав три альткоїни, які він накопичує

Співзасновник Ethereum (ETH) Ентоні Ді Лоріо заявив у інтерв'ю...

Влада Узбекистану ввела щомісячний податок для криптокомпаній

Влада Узбекистану встановила розміри щомісячних зборів для криптовалютних компаній,...

Аналітики вказали на зниження коефіцієнта прибутковості біткоїна

У вересні коефіцієнт прибутковості витраченого виходу (SOPR) біткоїна опустився...

Телекомунікаційний гігант Telefonica додав підтримку криптовалютних платежів

Іспанська телекомунікаційна компанія Telefonica уклала угоду з місцевою біржею...

Мільярдер Стенлі Дракенміллер прогнозує довгострокове зростання криптоактивів

Американський мільярдер-інвестор і засновник хедж-фонду Duquesne Capital Стенлі Дракенміллер...

Складність майнінгу у мережі біткоїну впала на 2%

Складність майнінгу біткоїна знизилася на 2,14%, до 31,36 Т,...

Останні новини

Якою буде вартість біткоїна: мільярдер Майк Новограц оновив свій прогноз

Біткоїн, який займає перше місце серед криптовалюту за ринковою капіталізацією, може впасти ще нижче, оскільки компанії, які займаються цифровими активами, продовжують скорочувати свої витрати....

Біткоїни, що залишалися 10 років неактивними, прийшли в рух

Згідно з даними аналітичних ресурсів, деякі гаманці, які були бездіяльними понад 10 років, активізувалися у 2022 році. Їхні власники стали активно переміщати біткоїни (BTC)....

Аналітики назвали рівні між якими торгуватиметься біткоїн

Експерти аналітичної компаній Glassnode вважають, що біткоїн торгується нижче $20 000 через сильний тиск ФРС США і несприятливий макроекономічний клімат. За словами співзасновників Glassnode Яна...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here