Аналітик Bloomberg прогнозує зростання вартості біткоїна та ефіріума


16.09.2022
Голова SkуBridge Capital назвав справедливу ціну біткоїну

Старший стратег із сировинних товарів Bloomberg Майк Макглоун в подкасті “The Wolf Of All Street” висловив неабиякий оптимізм щодо майбутнього кількох криптоактивів.

Всупереч думці Ілона Маска, BTC, ETH та інші криптоактиви виб’ються вперед із початком дефляції в США, яка стане наслідком підвищення процентних ставок Федеральною резервною системою, вважає Макглоун.

На думку аналітика, підвищення ставок ФРС змусить інвесторів звернутися до більш продуктивних ринків.

“Я очікую, що тривалий період дефляції виведе біткоїн і криптовалюти вперед. Ефіріум і альткоїни, що залишилися, в основному завдяки технологіям. Біткоїн у певному сенсі кращий за золото у світі, який трансформується в цифровий…” – заявив Майк Макглоун.

На думку аналітика, дефляція з великою часткою ймовірності почнеться протягом наступних 12 місяців, оскільки Федеральна резервна система навряд чи послабить грошово-кредитну політику.

“Ми перебуваємо у великій інфляційній спіралі. Через рік буде дефляція, і це триватиме довго. Ключова причина – людська натура.

ФРС ніколи не послабить свою політику. Я впевнений у цьому, якщо тільки у нас не буде диваків в управлінні, як це було в минулому. Через помилку, яку вони зробили за останні два роки, ослаблення було занадто сильним.

Ті дні, коли ФРС підтримувала фондовий ринок під час падіння, минули. Нам належить побачити серйозну корекцію. Ось чому я очікую перехід до серйозної рецесії в усьому світі. Це вже відбувається. У США дефляція… Біткоїн виявиться у виграші.” – сказав аналітик.

На момент публікації Біткоїн торгується по $19,800 за монету. Його вартість знизилась на 1.76% за останню добу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *