Американські сенатори звинуватили Binance у неправдивих заявах


09.06.2023

Американські сенатори Елізабет Воррен і Кріс Ван Холлен звернулися до Міністерства юстиції США з проханням провести розслідування щодо криптовалютної біржі Binance. Чиновники стверджують, що біржа надала неправдиві заяви, включно з твердженнями про те, що її американський підрозділ Binance.US є окремою організацією. Про це повідомляє Bloomberg.

Сенатори посилаються на позов, поданий Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) до федерального суду. У позові стверджується, що американська компанія і глобальний підрозділ Binance не є незалежними один від одного, хоча Binance.US не повинна дозволяти американцям торгувати на платформі.

Раніше сенатори запросили інформацію про зв’язки між Binance і Binance.US, а також фінансові документи компаній. У відповідь Binance заявила, що дві фірми є “окремими організаціями” і дотримуються місцевих вимог.

Сенатори також звинуватили засновника Binance Чанпена Чжао у відмові розкрити місцезнаходження або організацію біржі. Вони вважають це спробою ухилитися від світових фінансових регуляторів і порушити закони про боротьбу з відмиванням грошей.

Нагадаємо, що раніше SEC подала позов проти Binance і Чжао, звинувачуючи їх у продажу незареєстрованих цінних паперів і порушенні контролю над Binance.US. У відповідь Binance заявила, що завжди прагнула співпрацювати з регулятором і вирішувати проблеми через переговори.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *