Актор Ентоні Xопкінс випустить NFT-колекцію The Eternal Collection


18.08.2022
Актор Ентоні Xопкінс випустить NFT-колекцію The Eternal Collection

Ікона Голлівуду Ентоні Хопкінс спільно з креативною медіа-компанією Orange Comet у вересні запустить колекцію NFT із зображенням десяти персонажів із його фільмографії.

NFT-колекція персонажів вийде під назвою The Eternal Collection. Вона буде складатися із десяти найбільш відомих персонажів, яких зіграв Хопкінс. До неї увійдуть Ганнібал Лектер із «Мовчання ягнят» та Один із «Тора» всесвіту Marvel. У колекції зображені різні архетипи людської особистості: жертвуючий, люблячий, герой, творець та бунтівник.

Деякі NFT будуть анімаційними короткими сюжетними роликами тривалістю від 30 секунд до хвилини – по 100 варіантів кожен. Колекційні токени планується запустити в середині вересня, вони будуть доступні на торговій платформі OpenSea.

«Для мене NFT – це чисте полотно зі створення мистецтва у новому форматі. NFT дозволяють ділитися художнім натхненням коїться з іншими людьми. Напевно, я найстаріший хлопець у спільноті NFT та у соціальних мережах. Це доводить, що все можливе у будь-якому віці», – заявив Хопкінс в інтерв’ю Yahoo Finance.

Раніше, у вересні минулого року, кінокомпанія Enderby Entertainment випустила фільм “Нульовий контакт” з Ентоні Хопкінсом у головній ролі у форматі NFT. Стрічку було знято під час пандемії з використанням Zoom. Фільм вийшов декількома дропами, у кожному наступному раунді на продаж виставлялося все більше NFT, що містили все менше ексклюзивного контенту. Найперший «платиновий токен», в який, крім режисерської версії фільму, входить можливість зателефонувати акторам в Zoom і цифрова картина, що є ключем до загадки з фільму, був куплений за 20 ETH (на момент покупки — близько $56 000).

Згідно з недавнім дослідженням Footprint Analytics, у II кварталі обсяг торгів на ринку NFT знизився на 41% через спекулятивні настрої співтовариства.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *