Актор Джим Керрі купив свій перший NFT


02.06.2022
aktor-dzhym-kerri-kupyv-svij-pershyj-nft

Нарешті, NFT досягли Брюса Всемогутнього, оскільки відомий актор і комік Джим Керрі купив свій перший NFT під назвою «Devotion» на платформі SuperRare.

Цей NFT створено Райаном Купмансом та Еліс Векселл і, за словами Керрі, описується як «м’яко вловлюючи вишукані та невтомні перетворення природи».

NFT з колекції The Wild Within і був проданий за 20 ETH (39 535 доларів США) 25 травня.

На створення цього NFT творців надихнув візит до грузинського міста Цхалтубо. Колись місто було популярним оздоровчим центром, відомим своєю лікувальною водою та розкішними санаторіями.

Проте між 1940-1980-ми роками Радянський Союз розпався. Після цього будівлі занепали!

Таким чином, з початку 90-х років ці будівлі повільно розбиралися і позбавлялися грандіозності, залишаючи порожні оболонки слави, яка колись була суттю класичних споруд.

Купманс відвідував це місце протягом кількох років, досліджував руїни та зробив чудові фотографії. Пізніше він співпрацював з іншою художницею Еліс Векселл, і вони разом додали рослинність у цифровому вигляді.

Крім того, вони змінили освітлення та структуру, додали звук Еріка Тома та анімували пейзажі, щоб омолодити порожній простір, повернувши життя в кімнати.

Офіційний веб-сайт проекту описує NFT як «сюрреалістичне зіткнення між минулим і майбутнім, а також фізичним і цифровим світами».

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *