Адвокат Джеремі Хоган упевнений, що Ripple та SEC дійдуть “мирової угоди” до грудня 2022 року


07.09.2022
Співробітник Coinbase, який опинився в центрі скандалу з інсайдерською торгівлею, не визнав себе винним у федеральному суді США

Експерт у галузі права, який уважно стежить за позовом Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) проти криптовалюти XRP, вважає, що настав час для потенційної мирової угоди.

Адвокат Джеремі Хоган, прихильник і юридичний радник XRP у США, сказав, що звинувачення SEC, пов’язані з тим, що Ripple продавала XRP як незареєстрований цінний папір, можуть бути вирішені до грудня 2022 року.

За словами Хогана, зараз ідеальний та логічний час для досягнення мирової угоди, оскільки обидві сторони висловили свої аргументи.

На думку адвоката, імовірні терміни досягнення угоди знаходяться на часовому відрізку між сьогоднішнім днем ​​та кінцем листопада.

Хоган зробив цю заяву у відповідь на твіт власника XRP. У своєму твіті користувач спробував дізнатися, чи зможуть сторони врегулювати конфлікт цього місяця.

На думку Хогана, керівники Ripple не могли знати, що XRP є цінним папером у 2012 році, якщо сама Комісія з цінних паперів та бірж США сама не знала про це.

Хоган вважає, що SEC має внести ясність у криптоіндустрію, заявивши про свою тверду позицію щодо того, які з провідних на ринку цифрових активів вважаються цінними паперами.

“SEC має бути в змозі розібрати список 20 найкращих криптовалют і сказати нам, які з них є (і які не є) цінними паперами. Чому б і ні? Чому він обирає двозначність? Хіба вона не повинна захищати нас від цих проектів, які не дотримуються закону”? – заявив адвокат.

В окремій скарзі на колишнього співробітника Coinbase, якого звинувачують в інсайдерській торгівлі, SEC нещодавно назвала дев’ять криптовалют, які, на їхню думку, є цінними паперами.

Жоден із цифрових активів, названих у скарзі SEC, не входить до топ-20 монет із ринкової капіталізації.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *