Адміністрація Білого дому закликає до впровадження стандартів криптомайнінгу для мінімізації впливу на навколишнє середовище


09.09.2022
Адміністрація Білого дому закликає до впровадження стандартів криптомайнінгу для мінімізації впливу на навколишнє середовище

Управління науково-технічної політики Білого дому США закликало владу країни провести подальші дослідження енергетичного впливу майнінгу криптовалют з метою встановлення стандартів для галузі, повідомляє CNBC.

У доповіді, яка стала однією з перших публічно доступних відповідей на указ президента США Джо Байдена про криптовалюти, офіс ббілого домк детально описав свій підхід до питання про те, який вплив має майнінг криптовалют на навколишнє середовище, в тому числі, який масштаб цього впливу і наскільки різні криптовалюти відрізняються одна від одної своїми споживчими потребами в електроенергії.

Автори документу закликають федеральні відомства, включаючи Агентство з охорони навколишнього середовища та Міністерство енергетики, спільно зі штатами та місцевими органами влади розробити стандарти впливу галузі на навколишнє середовище, зокрема, визначити інтенсивність та джерела енергії, яка використовується, шумове забруднення, використання води, а також шляхи створення безвуглецевої енергетики, щоб збалансувати споживання криптовалют.

“Якщо ці заходи виявляться неефективними для зменшення впливу, Адміністрація повинна вивчити дії виконавчої влади, а Конгрес повинен розглянути законодавство, щоб обмежити або усунути використання механізмів консенсусу з високою енергоємністю для видобутку криптоактивів”, – йдеться в доповіді.

У Білому домі зазначають, що криптомайнінг, зокрема видобуток біткоїну (BTC), використовує велику кількість електроенергії, що шкодить досягненню цілей США у сфері екобезпеки та збереження довкілля.

“Глобальне виробництво електроенергії для криптоактивів з найбільшою ринковою капіталізацією призвело до сукупного викиду 140 ± 30 мільйонів метричних тонн вуглекислого газу на рік (Мт CO2/рік), або близько 0,3% глобальних річних викидів парникових газів”, – йдеться у звіті.

Адміністрація Байдена також хоче, щоб енергетичні регулятори та оператори мереж гарантували, що майнінг криптовалют не поставить під загрозу стабільність електромереж і не призведе до зростання цін для споживачів.

У звіті зазначається, що глобальні викиди від майнінгу криптовалют перевищують викиди багатьох окремих країн і еквівалентні глобальним викидам від усіх барж, танкерів та інших суден на внутрішніх водних шляхах. Крім того, біткойн, найбільша у світі цифрова валюта за ринковою вартістю, генерує приблизно дві третини світових викидів парникових газів від видобутку криптовалют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *