Aave планує запуск стейблкоїна з надлишковим забезпеченням


08.07.2022
Aave планує запуск стейблкоїна з надлишковим забезпеченням

Одна з найбільших компаній на ринку децентралізованих фінансів Aave оприлюднила плани із запуску GHO, власної стабільної монети з надлишковим забезпеченням.

Випуск монети розпочнеться, якщо регулятори схвалять компанії децентралізовану автономну організацію (DAO). Про це фірма заявила у себе у Твіттері. Aave – це автоматизований протокол DeFi, який дозволяє клієнтам позичати та купувати цифрові активи без необхідності отримувати схвалення від централізованого посередника.

“Ми створили ARC для нової децентралізованої стабільної монети із заставним забезпеченням, рідної для екосистеми Aave, відомої як GHO”, – йдеться в оголошенні Aave.

GHO буде децентралізованою стабільною монетою на основі Ефіріум, прив’язаною до долара США та забезпеченою кількома активами на вибір користувача. Щоб отримати GHO, потрібно випустити стабільну монету під заставу. Проте перелік підтримуваних забезпечених активів та коефіцієнт забезпечення ще не деталізовані:

«GHO підтримуватиметься диверсифікованим набором криптоактивів, обраних на розсуд користувачів, тоді як позичальники продовжуватимуть отримувати відсотки за своєю основною заставою».

100% платежів, нарахованих мінтерами GHO, безпосередньо переведуть на рахунок AaveDAO, обіцяють розробники. Тобто замість стандартного коефіцієнта резервування, що стягується в момент, коли користувачі беруть у позику інші активи.

Раніше стало відомо, що генерального директора Aave Стані Кулехова (Stani Kulechov) заблокували в Твіттері після його жартівливої ​​публікації про те, що він став генеральним директором соцмережі і планує додати підтримку ефіру (ETH).

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *