97% кредиторів Voyager проголосували за продаж активів брокера американському підрозділу Binance


23.02.2023
voyager

Реалізація плану з ліквідації Voyager Digital шляхом продажу активів американському підрозділу біржі Binance просувається в реалізації. План підтвердив Елісон Сміт з юридичної фірми Kirikland & Ellis, яка представляла інтереси Voyager, під час слухання в суді Нью-Йорка в середу. Сміт сказала, що 97% голосів кредиторів підтримали план, і компанія має намір затвердити його 2 березня. Про це пише Coindesk.

Binance US підтвердила свою участь в аукціоні з продажу Voyager ще в листопаді. Однак під час попереднього аукціону активи Voyager купила біржа FTX за $1,42 млрд, яка згодом сама подала заяву про банкрутство.

У грудні інвестори Voyager почали продавати свої вимоги до брокера з дисконтом до 60%, що свідчить про їхнє небажання чекати розподілу коштів за результатами справи про банкрутство, розгляд якої може зайняти тривалий час.

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) подала клопотання в січні, попросивши суд призупинити купівлю активів Voyager компанією Binance US і зажадавши пояснення походження коштів для транзакції. Однак того ж місяця брокер отримав попередній дозвіл суду на продаж своїх активів Binance US за 1,022 мільярда доларів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *