Кредитори Voyager зможуть отримати виплати протягом трьох-семи днів з моменту запиту на виведення коштів


15.06.2023
voyager

Криптокредитор Voyager закрив свою платформу в липні 2022 року, припинивши депозити і зняття коштів клієнтів. Пол Р. Гейдж, який курирує процедуру банкрутства агентства, повідомив кредиторам, що вони зможуть отримати початковий розподіл через подання заявки.

Початкові виплати в криптовалюті буде здійснено кредиторам протягом трьох-семи календарних днів з моменту подання запиту на виведення коштів. Місяць тому суддя дозволив Voyager і його партнерам ліквідувати компанію.

Раніше Voyager потребував допомоги для реорганізації глави 11. Тоді в компанії заявили, що планують повернути клієнтам близько 1,3 мільярда доларів.

Voyager намагався залучити капітал шляхом продажу активів, щоб розплатитися з кредиторами після подачі заяви про банкрутство минулого року. Тоді криптокредитор досяг попередньої угоди з FTX, яка погодилася купити активи Voyager. Однак потім у листопаді FTX збанкрутувала.

Потім Binance.US виступив із пропозицією в розмірі 1,3 мільярда доларів, але відкликав пропозицію 25 квітня, вказавши на “несприятливе і непередбачуване нормативне середовище в США”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *