Засновники хедж-фонду Three Arrows Capital підозрюються у втечі


12.07.2022
binoculars

Юристи консалтингової фірми Teneo підозрюють засновників збанкрутілого криптовалютного фонду Three Arrows Capital у небажанні співпрацювати з регулюючими органами та втечею – зараз їхнє місцезнаходження невідоме. Про це повідомляє Bitcoinist.

Хедж-фонд Three Arrows Capital (TAC), який пропрацював близько десяти років, був заснований валютними трейдерами з Уолл-стріт Су Чжу та Кайлом Девісом. До квітня цього року в управлінні TAC перебували активи на суму близько $3 млрд. Однак різке падіння криптовалютного ринку призвело до того, що фонд зазнав збитків при ліквідації біржових позицій. У червні, внаслідок розгляду збиткової діяльності фонду, суд Британських Віргінських островів ухвалив ліквідувати Three Arrows Capital.

Перш ніж заморозити активи TAC, юристи звернулися до суду з проханням викликати Чжу та Девіса до суду, а також зобов’язати їх надати інформацію про їхні гаманці, банківські рахунки, контракти на деривативи, цінні папери та іншу документацію. Як вказали юристи в останній заяві, поданій до суду США у справах про банкрутство Південного округу Нью-Йорка, керівники Three Arrows Capital так і не почали співпрацювати з уповноваженими особами, і зараз їхнє місцезнаходження невідоме.

Адвокати, що діють від імені кредиторів, заявили, що співзасновники TAC були присутні під час розгляду на першій зустрічі, яка проходила через Zoom. Проте їх відео- та аудіозв’язок було відключено, а на всі запитання відповідав їхній законний представник. Це викликало підозри, чи справді Чжу та Девіс були присутні на зустрічі.

Юристи також виявили, що сінгапурський офіс TAC порожній, а співробітники із сусідніх офісів востаннє бачили персонал Three Arrows Capital у травні чи на початку червня. У ЗМІ також з’явилася інформація, що Чжу намагався продати свій особняк у Сінгапурі вартістю близько $35 млн, придбаного ним у грудні 2021 року через трастовий фонд на ім’я одного з його дітей. Зважаючи на те, що поточне місцезнаходження Девіса та Чжу залишається невідомим, всі ці фактори породили чутки, що вони залишили Сінгапур.

Наприкінці червня Грошово-кредитне управління Сінгапуру (MAS) звинуватило Three Arrows Capital у навмисному обмані регулятора та ненадання інформації про зміни у керівництві та власниках акцій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *