Співзасновники збанкрутілого 3AC створили венчурний фонд 3AC Ventures


22.06.2023
3AC Venture

Збанкрутілий криптовалютний хедж-фонд Three Arrows Capital (3AC) знову з’явився на ринку, але вже як венчурний фонд під назвою 3AC Ventures. Реанімувати банкрута допомогло партнерство з біржею OPNX.

Криптобіржа Open Exchange (OPNX), заснована співзасновниками збанкрутілого сінгапурського хедж-фонду Three Arrows Capital (3AC), запустила венчурний фонд під назвою 3AC Ventures.

Як повідомив виданню Coindesk співзасновник 3AC Кайл Девіс, нова компанія буде підтримувати проекти для створення децентралізованого майбутнього.

“Партнери інвестуватимуть у проєкти, що будуються в екосистемі OPNX і працюють у напрямку децентралізованого майбутнього”.

Нагадаємо, що 2022 року крипто хедж-фонд 3AC збанкрутував. Тоді засновники Чжу і Девіс пов’язали проблеми фонду з крахом блокчейн-екосистеми Terra, її команда почала розпродавати BTC для підтримки свого стейблкоїна і обвалила ціни на ринку криптовалют, і кредитори почали вимагати погашення позик.

29 червня суд на Британських Віргінських островах постановив ліквідувати фонд. Після цього 3AC подав заяву про банкрутство у США за формою, що забороняє арешт активів у Штатах до закінчення процесу ліквідації. Заборгованість фонду перед інвесторами склала 3,5 млрд доларів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *