Засновника криптовалюти My Big Coin визнано винним у шахрайстві


25.07.2022
Засновника криптовалюти My Big Coin визнано винним у шахрайстві

Засновника неіснуючої криптовалютної компанії My Big Coin Pay з Невади було засуджено за виманювання в інвесторів понад 6 мільйонів доларів шляхом маркетингу та продажу шахрайської віртуальної валюти My Big Coin, яка, як він стверджував, була забезпечена 300 мільйонами доларів у золоті та інших активах.

51-річного Рендалл Кратера було засуджено минулого тижня федеральними присяжними в Бостоні за шахрайство з використанням електронних засобів та проведення незаконних грошових операцій (кожен пункт передбачає до 20 років в’язниці). Суддя окружного суду Деніз Каспер має винести вирок 27 жовтня 2022 року.

Кратера було заарештовано та звинувачено у лютому 2019 року після того, як минулого року Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами подала на нього до суду.

Згідно з прес-релізом прокуратури США, Кратер заснував свій бізнес у 2013 році, пропонуючи платіжні послуги за допомогою шахрайської цифрової валюти My Big Coin, яку він продавав інвесторам у період з 2014 до 2017 року.

Кратер хибно стверджував інветорам, що продає «криптовалюту, забезпечену золотом, нафтою та іншими цінними активами на 300 мільйонів доларів», йдеться в повідомленні.

Він також повідомляв інвесторам про те, що My Big Coin співпрацює з MasterCard та що її цифрова валюта може бути обмінена на фіатні чи інші віртуальні валюти.

«Кратер поширив цю неправдиву інформацію через соціальні мережі, Інтернет, електронну пошту та текстові повідомлення. У ході цієї схеми він «неправомірно привласнив понад 6 мільйонів доларів коштів інвесторів для своєї особистої вигоди та витрат на різні товари, включаючи сотні тисяч доларів на антикваріат, витвори мистецтва та ювелірні вироби», — йдеться у прес-релізі прокуратури США»,

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *