Виробник біткоїн-банкоматів Bitcoin Depot вийде на фондовий ринок


25.08.2022
bitcoin depot

Американський оператор криптовалютних банкоматів Bitcoin Depot США, збирається вийти на фондову біржу через спеціальний механізм придбання SPAC з оцінкою в $885 млн.

Відомо, що в управлінні Bitcoin Depot, який засноваий у 2016 році в США, знаходиться понад 7 000 крипто-банкоматів. Усі банкомати встановлені у північноамериканському регіоні та забезпечують проведення криптовалютних транзакцій за допомогою підключення до криптогаманця. Після перевірки користувачі можуть через сервіс криптомата обміняти свої криптоактиви на фіат, або внести фіатні гроші для отримання BTC, LTC або ETH на свої гаманці.

Crypto ATM Bitcoin Depot стане публічним після завершення процедури злиття SPAC з компанією Meteora Acquisition. Акції ATM Bitcoin котируватимуться на фондовому ринку, а початкова капіталізація становитиме понад $885 млн.

Однак через невизначеність, що панує на криптовалютному ринку, не всі операції зі схемою злиття SPAC доходять до завершення. Днями до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) було подано повідомлення про розірвання угоди між Prime Blockchain і 10X Capital Venture і, відповідно, про відміну виходу на ринок фондової біржі Nasdaq об’єднаної публічної криптовалютної компанії з активами понад $1.25 млрд.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *