Влада США проведе розслідування діяльності всіх криптобірж


05.08.2022
usa goverment

Влада США ініціювала розслідування діяльності всіх криптовалютних бірж, у тому числі найбільшої торгової платформи Binance.

Співробітник офісу сенатора Синтії Ламміс повідомив, що Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) вивчає бізнес понад 40 зареєстрованих у США криптовалютних бірж щодо їх відповідності законодавчим заходам. Слідство щодо торгових майданчиків нібито перебуває на різних стадіях.

SEC конкурує з Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) за право регулювати обіг цифрових активів. У червні голова SEC Гарі Генслер заявив, що Ethereum (ETH) є цінним папером, а біткоїн — єдиний цифровий актив, що відповідає визначенню «товар». Відповідно, криптовалютна сфера має бути під юрисдикцією відомства Генслера.

Однак далеко не всі американські конгресмени погоджуються з позицією чиновника. Цього тижня сенатори Деббі Стабенау та Джон Бузмен представили законопроект, що дає CFTC повноваження щодо контролю за збутом цифрових активів. Якщо цей указ буде прийнято, то зусилля SEC щодо розслідування роботи криптовалютних бірж будуть марними. Проте представник офісу Ламміс вважає, що нормативний акт буде затверджено цього року з ймовірністю менш як 50%.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *