У США представили законопроект про криптовалюту, що розширює регулюючі повноваження CFTC


04.08.2022
usa goverment

Голова комітету Сенату США з сільського господарства Дебі Стабеноу та високопоставлений член Джон Бузман представили законопроект про захист прав споживачів цифрових товарів.

Як стало відомо, новий законопроект розширює роль Комісії з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC).

Визначення цифрових товарів у законопроекті «включає біткоїн та ефір та виключає певні фінансові інструменти, включаючи цінні папери», які регулюються Комісією з цінних паперів та бірж (SEC).

Законопроект вимагає реєстрації у CFTC широкого спектру учасників ринку, таких як «цифровий товарний брокер», «цифровий зберігач товарів», «цифровий товарний дилер» та «цифровий торговий майданчик», які в сукупності розуміються як «цифрові товари». Згідно із законопроектом, цифрові товарні платформи можуть пройти перехресну реєстрацію у SEC.

Крім того, законопроект вимагатиме реєстрації «пов’язаних осіб цифрових товарних брокерів та цифрових товарних дилерів».

Законопроект про захист прав споживачів цифрових товарів переглядатиметься, оскільки документ має переглянути в Конгресі. Малоймовірно, що його буде поставлено на голосування в поточному Конгресі через проблеми з розкладом.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *