Влада ОАЕ запропонує блокчейн-компніям фінансування та резидентство


24.10.2022
Влада Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) планує залучити технологічні компанії за допомогою "золотих віз" і 10-річної візи на проживання, яка дозволить експатріантам жити в країні.

Влада Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) планує залучити технологічні компанії за допомогою “золотих віз” і 10-річної візи на проживання, яка дозволить експатріантам жити в країні.

В ОАЕ заявили про свій намір створити в країні умови найбільшого сприяння для інкорпорації технологічних компаній з Азії та Європи. Зокрема, пропонується швидке ліцензування бізнесу та надання співробітникам привабливих варіантів проживання.

«Від початку року ми помітили, що багато компаній хотіли б переїхати в ОАЕ через інфляцію та посилення нормативно-правової бази в багатьох частинах світу, включно з Азією, особливо в Сінгапурі та Гонконгу», – сказав міністр зовнішньої торгівлі Тані Аль-Зейуді.

Відомо, що зараз на розгляді адміністрації ОАЕ перебувають запити від 300 блокчейн-компаній. Тані Аль-Зейуді зазначив, що майже 40 компаній перебувають на просунутій стадії можливого переїзду. За його словами, уряд планує досягти бажаної мети протягом найближчих двох років.

Згідно з недавнім звітом Coincub, найсприятливішою країною для ведення криптобізнесу в III кварталі цього року стала Німеччина. При цьому США, які посідали в минулому кварталі перше місце, опустилися на шість позицій вниз.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *