Експерти назвали Німеччину найсприятливішою криптоекономікою світу

Німеччина стала найсприятливішою країною для ведення крипто-бізнесу в третьому кварталі 2022 року, піднявшись на перше місце в рейтингу. Водночас США, які посідали минулого кварталу перше місце, опустилися на шість позицій униз. Про повідомляє аналітики Coincub.

Основними критеріями для оцінювання експерти взяли такі чинники: ясність правил оподаткування криптовалюти, сприятливі перспективи для галузі, прозорість комунікації між регулювальними органами та компаніями. Наразі Німеччина вважається однією з найсильніших країн у тому, що стосується криптовалютних податків, дозволяючи довгостроковим утримувачам цифрових активів не платити податки зовсім, якщо вони тримають цифрові активи понад рік.

Друге місце посіла Швейцарія: у країні, заявляють експерти, одна з найпозитивніших регулятивних моделей криптоіндустрії. Крім цього, у Швейцарії розташовані офіси деяких провідних криптовалютних компаній.

Третє, четверте і п’яте місце дісталося Австралії, ОАЕ і Сінгапуру відповідно. Австралія продемонструвала великий інтерес до криптовалют, а уряд підтримував галузь ще торік, просуваючи доброзичливе законодавство про цифрові активи поряд із розумною податковою політикою, кажуть аналітики.

ОАЕ стали державою, яка вклала значні кошти в Web3 і має привабливу політику нульового оподаткування доходів від криптовалют. А Сінгапур за останні роки зарекомендував себе як азійський центр криптовалют, більша частина населення якого так чи інакше займається торгівлею криптоактивами та інвестує в цю галузь.

Сполучені Штати опинилися на сьомому місці через несприятливу політику оподаткування, а також відсутність ясності щодо регулювання криптовалют. Однак, як кажуть експерти, це, як і раніше, єдина країна, де цифрові валюти можуть бути частиною пенсійної стратегії.

Україна розташувалася в рейтингу Coincub на 20-й сходинці.

Раніше Coincub публікували рейтинг, де назвали Бельгію найгіршою країною для інвестування в криптовалюти через її податкову політику. Примітно, що в тому рейтингу Німеччина також посіла перше місце.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Біржа AAX, яка призупинила торги, видалила свої акаунти в соцмережах

Криптовалютна торгова платформа AAX, яка 13 листопада зупинила всі...

Експерт розповів, коли закінчиться ведмежий цикл на крипторинку

Голова фінансово-консалтингової компанії deVere Group Найджел Грін вважає, що...

Рауль Пал поділився підходом до інвестування в криптовалюти

Рауль Пал, екскерівник інвестбанку Goldman Sachs і нинішній глава...

JPMorgan зареєстрував товарний знак для криптовалютного гаманця

Американський транснаціональний фінансовий конгломерат, один із найбільших банків світу,...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням...

У Grayscale заявили, що не будуть публікувати дані про свої резерви

Представители Grayscale Investment заявили, що їхні криптоактиви зберігаються на...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв...

Останні новини

Ілон Маск прогнозує затяжну депресію на криптовалютному ринку

CEO Tesla і Twitter Ілон Маск висловив думку, що на крипторинок чекає тривале падіння. Про це він написав під твітом інвестора Джейсона Калаканіса, який...

Криптоброкер Genesis планує подати заяву про банкрутство — Bloomberg

Криптоброкерська компанія Genesis Global Trading зазнає труднощів із залученням коштів для свого кредитного підрозділу. Фірма попередила потенційних інвесторів про те, що в разі невдачі...

Засновник Kraken назвав подію, яка може допомогти криптовалютам вийти з ведмежого ринку

Крипто-експерт Джессі Пауелл у інтерв'ю на подкасті Bankless оцінв стан криптоіндустрії після краху біржі FTX та дав прогноз щодо виходу криптовалюти з ведмежого ринку. https://www.youtube.com/embed/k2-X-PuNu6U На...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here