Влада Китаю розкрила схему відмивання грошей майже на $30 млн із використанням цифрового юаня


26.09.2022
Влада Китаю розкрила схему відмивання грошей майже на $30 млн із використанням цифрового юаня

Влада Китаю розкрила схему з відмивання грошей на суму в 200 млн юанів (~$28 млн), у якій зловмисники задіяли цифровий юань. Про це повідомляє місцеве видання.

Як повідомляється, зловмисників затримали в провінції Фуцзянь. За твердженням правоохоронних органів, злочинне угруповання надавало незаконні послуги з розрахунку грошових коштів для підтримки бізнесу азартних ігор. Також зазначається, що угруповання сформувало цілі осередки по всьому Китаю.

Джерело зображення: fj.people.com.cn

Це вже другий висвітлюваний випадок, коли цифровий юань фігурує в незаконній діяльності. Раніше Народний банк Китаю вирішив внести зміни в модель цифрового юаня після того, як влада викрила злочинний осередок з одинадцяти осіб, який використовував цифрову державну валюту для відмивання грошей.

Нагадаємо, робота над цифровою валютою Центрального банку (CBDC) або DCEP ведеться з 2014 року. При цьому голова китайського ЦБ І Ган зазначив, що у фінансової організації немає чіткого графіка запуску цифрового юаня. Банкір звернув увагу на те, що інформацію про пілотний випуск цифрового активу і пов’язані з ним ініціативи не варто прирівнювати до офіційного релізу віртуального юаня.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *