VanEck подала нову заявку на запуск спотового біткоїн-ETF


01.07.2022
VanEck подала нову заявку на запуск спотового біткоїн-ETF

Інвестиційний гігант VanEck подав нову заявку на відкриття спотового біткоін-фонду ETF до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC).

Подача заявки VanEck на запуск VanEck Bitcoin Trust відбулася через вісім місяців після того, як SEC відхилила попередню заявку, і всього через день після того, як вона відхилила заявки компаній Grayscale Investments та Bitwise.

Американський регулятор уже кілька років відмовляє різним компаніям у запуску спотових криптовалютних ETF. Причини щоразу одні й ті самі – можливість маніпулювання ринком та складність захисту інвесторів.

Спотовий біткоін-фонд (ETF) складається з біткоїну або активів, пов’язаних із ціною BTC. На переконання прихильників схвалення спотового біткоїн-ETF, цей інструмент надасть приватним особам та організаціям недорогий та доступний спосіб інвестування в біткоїн.

На тижні компанія Grayscale Investments подала позов проти Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) практично через годину після отримання відмови на запуск біткоїн-ETF, попросивши Апеляційний суд США по округу Колумбія переглянути постанову SEC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *