Аналітик Bloomberg: Схвалення біткоїн-ETF відкриє крипторинку доступ до $30 трлн


12.07.2023
VanEck подала нову заявку на запуск спотового біткоїн-ETF

Схвалення спотових біржових біткоїн-фондів (ETF) у США відкриє крипторинку доступ до величезного капіталу, контрольованого інвестиційними компаніями. Так вважають у Bloomberg.

Старший аналітик Bloomberg, Ерік Балчунас, розповів Cointelegraph, що схвалення спотових біржових біткоїн-фондів (ETF) у США відкриє BTC-ринку доступ до величезного капіталу в розмірі 30 трлн доларів. Це означає, що інвестори зможуть отримати доступ до криптовалюти без необхідності безпосередньої купівлі.

Серед компаній, які подали заявки на запуск біржових біткоїн-фондів у США, є BlackRock, Fidelity, Invesco, Bitwise, ARK Invest, WisdomTree, 21Shares, VanEck і Valkyrie. Вони контролюють величезний обсяг активів і очікують схвалення регулятора.

BlackRock – найбільша у світі керуюча компанія активами. Згідно з Еріком Балчунасом, участь BlackRock підвищує шанси на схвалення біржових біткоїн-фондів з 1% до 50%. Це пов’язано з їхньою величезною вагою і впливом на ринок.

Аналітик стверджує, що інвестиційні компанії, які подали заявки на запуск біржових біткойн-фондів, діють усвідомлено і чекають схвалення регулятора. Він упевнений в їхньому вмінні враховувати відомі їм фактори, що може сприяти успішному запуску продуктів.

Раніше аналітики Business Insider припустили, що BlackRock подала заявку на запуск біржових біткоїн-фондів через очікуваний початок нового бичачого циклу на крипторинку.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *