В Індії запустили організацію, спрямовану на прискорення впровадження блокчейну та Web 3.0 у країні


23.08.2022
В Індії запустили організацію, спрямовану на прискорення впровадження блокчейну та Web 3.0 у країні
Форум india Blockchain Forum був створений з метою перетворити Індію на глобальний центр Blockchain та Web3.0. Форум буде створювати відділення спільноти по всій країні для підвищення обізнаності та доступу до найкращих світових практик. India Blockchain Forum передбачає модель співпраці з урядами, регулюючими органами, промисловістю та науковими колами, щоб допомогти створити цілісну основу для правильного впровадження блокчейну та web3.0.

Ключові представники індійської блокчейн-екосистеми сформували організацію India Blockchain Forum у місті Хайдарабад, штат Телангана. Про це повидомляє Economictimes.

Мета створення India Blockchain Forum – зробити Індію глобальним центром Blockchain та Web 3.0. Форум буде створювати відділення спільноти по всій країні для підвищення обізнаності та доступу до найкращих світових практик.

Повідомляється, що організацію відкрив Джайєш Ранджан, головний секретар з питань промисловості, торгівлі та інформаційних технологій уряду Телангани.

India Blockchain Forum планує співпрацювати з урядами, регулюючими органами, промисловими та науковими колами, щоб допомогти створити цілісну структуру для правильного впровадження блокчейну та web3.0.

Крім того, India Blockchain Forum співпрацюватиме з академічними колами та дослідницькими інститутами, розвиватиме співтовариство, підтримуватиме корпорації у прийнятті технологій web 3.0 та прагнутиме до глобальної співпраці.

До складу організації вже входять понад 40 впливових осіб, і нині створюються спеціальні групи з інтересів (SIGs) у таких галузях, як CBDC, Metaverse, Policy framework та NFTs для впровадження блокчейну та Web3.0.

Тим часом уряд і Центральний банк Індії (RBI) виявляють нерішучість щодо використання цифрових активів у країні. Жорсткі висловлювання урядовців посилилися після того, як ринок криптовалют обвалився через крах криптопроекту Terra LUNA.

Раніше глава RBI заявляв, що цифрові активи є ризикованими активами, тому інвесторам необхідно пам’ятати про це.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *