В Аргентині посилили нагляд за підпільним майнінгом


09.09.2022

Податкове управління Аргентини (AFIP) посилило моніторинг за нелегальним майнінгом і за останні сім днів виявило три підпільні крипто-ферми. Про це повідомляє Iproup.

Повідомляється, що дві з них розташовувалися в місті Кордова і ще одна в Сан-Хуані. Останню виявили через компанію, що доставляла майнінгове обладнання. Вона, як з’ясувалося, працювала без ліцензії.

Податкове управління виявило ферму в Кордові за енергетичним слідом – майнери витрачали понад 85 000 кіловат електроенергії, що обходилося їм у $7 000 за місяць. Одна з компаній, що керує фермами, мала незадекларований дохід у розмірі $200 000, а також ніде не враховані вкладені в майнінгове обладнання $600 000.

За оцінками аналітиків, діяльність з майнінгу криптовалют стала прибутковим бізнесом в Аргентині завдяки дешевому та відносно стабільному постачанню енергоносіїв, а також наявності високошвидкісного Інтернету.

Однак у лютому країна почала скасовувати субсидії на електроенергію, що надаються компаніям, які займаються видобутком криптовалют, а оптовий постачальник електроенергії Cammesa підвищив плату за електроенергію для цих операцій в чотири рази.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *