В App Store з’явилася децентралізована альтернатива Твіттеру


01.03.2023
Bluesky

Децентралізована альтернатива Twitter, соціальна мережа Bluesky Джека Дорсі, стала на крок ближчою до запуску свого мобільного додатку, оскільки розробники запустили закрите бета-тестування. Додаток Bluesky для iOS нещодавно вийшов у магазині додатків Apple. Наразі він доступний лише за запрошенням для обраних користувачів, які можуть випробувати новий соціальний досвід, створивши обліковий запис за допомогою коду-запрошення.

За даними TechCrunch, станом на 28 лютого додаток встановили близько 2 000 користувачів. Інтерфейс додатку дуже схожий на Twitter, з підписниками, повідомленнями та відповідями, представленими у схожому стилі. У стрічці додатку Bluesky також є вподобання, коментарі та репости.

Незважаючи на те, що Bluesky дуже схожий на Twitter, він має деякі технічні особливості, які роблять його дуже відмінним від гіганта соціальних мереж, яким керує Ілона Маска. Мета Bluesky — забезпечити децентралізований протокол соціальної мережі, який, як очікується, зробить дані користувачів вільними від впливу будь-якого уряду чи корпорації.

Bluesky побудований на протоколі AT, новій федеративній соціальній мережі, яка інтегрує ідеї новітніх децентралізованих технологій. Протокол AT, спочатку відомий як протокол автентифікованої передачі даних, або ADX, є головним інструментом Bluesky, що дозволяє серверам спілкуватися один з одним.

Bluesky – одна з найбільш очікуваних децентралізованих платформ соціальних мереж, яка може змінити правила гри у світі соціальних медіа. Хоча платформа має багато спільного з Twitter, її децентралізований протокол соціальної мережі може прокласти шлях до більшої конфіденційності та безпеки даних користувачів у майбутньому.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *