У Standard Chartered прогнозують, що вартість біткоїна впаде до $5000 у 2023 році


05.12.2022
Експерт прогнозує зниження ціни біткоїна до $12 000

Вартість біткоїна (BTC) впаде до $5000 у 2023 році. Так вважає керівник глобальних досліджень і головний стратег багатонаціонального банку Standard Chartered Ерік Робертсен. Про це повідомляє Bloomberg.

У записці для інвесторів банку, опублікованій 4 грудня, Робертсен описав перспективні сценарії на 2023 рік, які можуть призвести до розвороту відсоткових ставок після підвищення у 2022 році, подальших банкрутств у криптовалютному секторі та негативного ставлення до ринку.

Експерт прогнозує, що наступного року можливе подальше зниження вартості біткоїна на 70% від його поточної ринкової вартості, тоді як золото може побачити потенціал зростання до 30% до позначки в $2250 за унцію.

Останні місяці 2022 року були бурхливими для всієї криптовалютної екосистеми. Крах криптовалютної біржі Сема Бенкмана-Фріда FTX і хедж-фонду Alameda Research викликав падіння цін на крипторинку.

Процедура банкрутства FTX вже призвела до збитків, і криптовалютний кредитор BlockFi пішов слідом за біржею, частково через “значний вплив” на FTX і Alameda.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *