У мережі XRP зафіксовано зростання транзакцій вартістю від $100000

В аналітичній компанії Santiment зазначили, що кити XRP показують тримісячний максимум мережевої активності, оскільки токен транскордонних переказів продовжує підтримувати низькі ціни.

За даними фірми, транзакції, що перевищують $ 100 000 у реєстрі XRP, раптово злетіли до рівня, що не відзначався з травня.

XRP демонструє помітну активність китів, а також високий оптимізм останніх годин торгів у п’ятницю… Крім того, настрої знаходяться на найвищому рівні з квітня.

Аналітична фірма також стежить за Dogecoin (DOGE) та його конкурентом Shiba Inu (SHIB), завдяки чому з’ясували, що кити DOGE та SHIB продавали на вершині ралі:

Dogecoin і Shibainu зазнали серйозної корекції цін після максимумів вівторка та неділі. Як це часто буває, кити підгадали ідеальні моменти фіксації прибутку та обсяг великих транзакцій різко збільшувався у кожній мережі.

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Новини за темою

Розробники Ripple додали підтримку NFT в XRP Ledger

В екосистемі XRP Ledger з'явився новий стандарт, що дає...

Ripple продала XRP на $409 млн у другому кварталі

У той час як у другому кварталі впали багато...

Конгресмен США назвав XRP незареєстрованим цінним папером

Під час слухань у Конгресі з приводу нагляду з...

Останні новини

Ripple продала XRP на $409 млн у другому кварталі

У той час як у другому кварталі впали багато криптогігантів, включаючи Terra, Three Arrows Capital, Celsius і BlockFi, компанія Ripple підтвердила, що досягла значних...

Розробники Ripple додали підтримку NFT в XRP Ledger

В екосистемі XRP Ledger з'явився новий стандарт, що дає змогу створювати, випускати і поширювати NFT. Згідно з повідомленням технічного директора Ripple Девіда Шварца, хоча можливості...

Конгресмен США назвав XRP незареєстрованим цінним папером

Під час слухань у Конгресі з приводу нагляду з боку Відділу правозастосування Комісії з цінних паперів та бірж член палати представників Бред Шерман заявив,...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here