У Hive Blockchain почали тестування майнінгу різних криптомонет за допомогою відеокарт


08.09.2022
mining crypto usa

Представлена ​​на фондовій біржі Торонто, Франкфурта та Nasdaq майнінгова компанія HIVE Blockchain розпочала тестування свого обладнання для видобутку різних монет – фірма шукає заміну Ethereum, видобувати який після майбутнього переходу його мережі на алгоритм консенсусу PoS буде неможливо.

У компанії повідомляють, що загальна потужність відеокарт у її розпорядженні становить 21.5 МВт – це 16% від усіх потужностей HIVE Blockchain. При цьому більша частина – 14.8 МВт – це вже застаріле обладнання, в основному відеокарти AMD Radeon RX580. Вони працюють із 2018 року і «багаторазово окупилися». 6.7 МВт, що залишилися, споживають більш сучасні відеокарти NVidia RTX.

Також Hive Blockchain розглядає можливість використання своїх потужностей для хмарних обчислень та проектів на базі штучного інтелекту.

Раніше цього року Hive Blockchain підписала угоду з Intel про покупку нових чіпів ASIC. Угода була частиною стратегії HIVE щодо розширення своєї присутності в США. Постачання пристроїв, що ставляться як «високопродуктивні», почалося в другій половині 2022 року і триватиме до літа 2023 року.

Інша майнінгова компанія Hut 8 повідомила, що використовуватиме свої відеокарти для проектів машинного навчання, штучного інтелекту та інших обчислювальних проектів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *