У Coinbase вважають, що стейблкоїни стануть основою фінансових послуг


17.08.2022
Загальний обсяг пропозиції стейблкоїнів знизився у другому кварталі вперше із січня 2020 року

Експерти криптобіржі Coinbase вважають, що стейблкоїни, забезпечені фіатними валютами, розширять доступ до фінансових послуг та Web3.

Coinbase розмістила серію повідомлень у Twitter, у яких стверджує, що стейблкоїни стануть основою фінансових послуг у майбутньому. Стабільні монети відіграватимуть важливу роль у мінливому фінансовому ландшафті і стануть ключовим компонентом більш революційних змін у міру впровадження цифрових валют.

«Стейблкоїни забезпечують міст між традиційною фінансовою системою та криптоекономікою, дозволяючи фіатним валютам існувати у формі, яка може більш вільно та ефективно переміщатися у блокчейнах», – зазначає Coinbase.

В компанії звертають увагу на те, що вартість багатьох криптовалют може коливатися щохвилини, тому володіння таким стейблкоїнами, наприклад, як USDC, дає покупцям і продавцям стабільність і впевненість, необхідні в часи волатильності.

На думку експертів, надійність стейблкоїнів обумовлена ​​тим, що ці цифрові валюти забезпечені доларом США або активами з еквівалентною справедливою вартістю, що зберігаються на рахунках у фінансових установах, регульованих США.

Coinbase вважає, що стейблкоини будуть корисні як для роздрібних користувачів, так і для розробників та великих організацій. Крім того, вони можуть стати входом у світ Web3.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *